ADVENTNÍ LAMPIONOVÝ PRŮVOD 28. LISTOPADU

16.11.2009 20:35

    I v letošním roce naše sdružení pořádá pro děti lampionový průvod.Tentokrát se při přípravě a organizaci spojíme s městským úřadem. (zatím jen na zkoušku) Paralelně s naším průvodem bude program na náměstí a průvod dojde na náměstí těsně před rozsvícením stromu. Sejdeme se v 16:15 u mateřské školy Drobného. Zde se přivítáme písní a tancem. Pro každého účatníka s lampionem bude připravený drobný dárek. Trasa průvodu bude ul.Drobného - ul. Smetanova - ul. Tyršova - ul. Radnická - Vratislavovo nám. V případě špatného počasí bude trasa zkrácena: ul. Malá - ul. Křenkova - ul. Tyršova - Školní ul. - Vratislavovo nám. S sebou si vezměte lampion a vánoční ozdobu, kterou zavěsíme na vánoční strom. Letos je tématem KAPR, návod a šablonu získáte u učitelek v MŠ nebo zde v rubrice DÍLNIČKA. (Pokud se mi zadaří to sem umístit.) Můžete si vzít i zvoneček či rolničku, na závěr společného zpívání zvoněním přivítáme Advent. 

    Po příchodu na náměstí budeme nuceni zhasnout lampiony, aby vyniklo rozsvěcení stromu. Potom si za doprovodu souboru ze ZUŠ zazpíváme naše oblíbené písně, zavěsíme ozdoby na stromeček a můžeme jít domů.

    Během našeho pochodu bude na náměstí následující program: koncert ZUŠ, projev starostky a farářů obou církví. Během celé akce budou na náměstí stánky, k zakoupení budou i perníčky a jimé medové věci.

—————

Zpět